1

aplikant

Operater na CNC mašinama Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 04-06-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta- firmu koja se dugi niz godina proizvodnjom nameštaja i prodajom i sečenjem pločastih materijala, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Operater na CNC mašinama

Mesto rada: Beograd, Novi Beograd

Opis poslova:

-Programiranje i upravljanje CNC glodalicom (tiplerica)

-Mašinska obrada (dorada) na specijalizovanim aluminijumskim profilima

Uslovi:

- poznavanje rada na CNC mašinama

- poznavanje softvera za upravljanje (autocad)

-Lica sa završenim srednjim obrazovanjem

-PREDNOST: lica koja imaju iskustvo na istim ili sličnim poziicjama

-Lice da nije krivično osuđivano, niti u sudskom procesu

Nudimo:

-Osmočasovno radno vreme

-Redovna primanja, stalni radni odnos sa prijavom po osnovu Ugovora o radu

-Rad u dinamičnom okruženju

-Mogućnost napredovanja i usavršvanja

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na

E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u periodu od 9-16h:

060 33 13 666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 72 puta