0

Aplikacija

PORTIR Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 04-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

PORTIR

Lokacija: Zemun, Novosadski put

Opis posla: obezbeđenje poslovnog objekta

Uslovi rada:
- SSS
- Poželjno radno iskustvo
- Mogu i lica u penziji

Nudi se:
- Ugovor o radu ili delu
- Radno vreme u turnusima
- Redovna i stimulativna zarada
- Timski rad

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati se mogu prijaviti na telefon:
063 843 1658
ili poslati svoje radne biografije elektronskim putem na mejl adresu:
ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 61 puta