0

Aplikacija

ŠANKER/ŠANKERICA Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 05-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, restoran “TWO PLATINUM DOO Beograd-Zvezdara”, radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
ŠANKER/ŠANKERICA

Lokacija posla: Voždovac, Beograd

Opis posla:
• Održavanje higijene uređaja i inventara ugostiteljskog posluživanja
• Priprema i posluživanje pića

Uslovi rada:
• Minimum SSS
• Neophodno iskustvo na istim poslovima
• Rad u dve smene (8h)
• Poželjno poznavanje engleskog jezika
• Od osobe se očekuje da bude ljubazna, tačna i komunikativna

Nudimo:
• Zaradu u iznosu od 40 000 dinara
• Ugovor o radu
• Rad u prijatnom okruženju
• Mogućnost napredovanja

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon 011/2683-486
oglas aktulan 30 dana od dana postavke

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 71 puta