1

aplikant

Logističar Puno radno vreme

na GAS INVEST DOO u Beograd (Poslato na 06-06-2019)

GAS INVEST DOO BEOGRAD
Beograd, Dragoslava Srejovića 1v
tel. 064/82-18-716
e-mail: igor.biga@gasinvest.rs

Logističar
na određeno vreme od 6 do 12 meseci
Ćuprija - 2 izvršioca, Zaječar - 3 izvršioca, Šajkaš - 2 izvršioca, Kovin - 2 izvršioca

Opis posla: administracija prevoza robe, dobijanje zadataka od naručioca i preuzimanje robe, dnevno planiranje aktivnosti na gradilištu i izveštavanje, vođenje evidencije prevezene robe i slanje izveštaja

USLOVI: prednost će imati inženjeri saobraćaja, odsek Logistika, VI ili VII SSS; radno iskustvo: nebitno; rad na računaru: MS Office paket (srednji nivo), AutoCAD (osnovni nivo); ruski ili engleski jezik - srednji nivo; vozačka dozvola B kategorije.

OSTALO: obezbeđen smeštaj i ishrana, terenski rad, prednost - korišćenje sopstvenog automobila u službene svrhe, poslodavac vrši nadoknadu troškova prevoza. Trajanje konkursa: do popune. Kandidati mogu svoje prijave da dostave putem imejla, ili da se jave na telefon poslodavca, lice za kontakt: Igor Biga.

Skoro postavljeni poslovi GAS INVEST DOO

Pregledano: 334 puta