4

Aplikacija

PRODAVAC/PRODAVAČICA KNJIGA U KNJIŽARAMA Puno radno vreme

na Partners-orka u Beograd, Šabac, Smederevo (Poslato na 06-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, lanac knjižara u Srbiji, radi zakupa oglasnog prostora, potražuje radnike na poziciji:

PRODAVAC/PRODAVAČICA KNJIGA U KNJIŽARAMA DELFI

Lokacija posla: Beograd, Smederevo i Šabac

OPIS POSLA:
- Rad sa kupcima,
- Sortiranje i klasifikacija knjiga;
- Rad na kasi;
- Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju određene knjige;
- Briga o prijemu, skladištenju, održavanju i razvrstavanju knjiga;

POTREBNE KVALIFIKACIJE:
- SSS-VSS,
- Obavezno poznavanje savremene književnosti;
- Komunikativnost;
- Ljubaznost i prijatan pristup kupcu;
- Znanje engleskog jezika;
- Znanje rada na računaru;

USLOVI RADA:
- Smenski rad;
- Radno vreme 40 časova nedeljno,
- Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja;
- Zarada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti;

Kandidati koji CV sa fotografijom prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd, radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
oglas važi 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners-orka

Pregledano: 144 puta