0

Aplikacija

AUTOELEKTRIČAR ZA MONTAŽU GPS UREĐAJA Puno radno vreme

na MGV D.O.O u Niš (Poslato na 06-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu MGV iz Niša, radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
AUTOELEKTRIČAR ZA MONTAŽU GPS UREĐAJA
Lokacija posla: Niš
Opis posla:
-montaža GPS uređaja
Potrebne kvalifikacije:
-SSS/VSS,
-poželjno iskustvo,
-muškarac do 40 godina starosti.
Uslovi rada:
-prijava na neodređeno,
-zarada po dogovoru.
Kandidati koji CV sa fotografijom prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Prijave slati na e-mail:
gpsservis.mgv@gmail.com

Pregledano: 270 puta