0

Aplikacija

Koordinator računovodstva Puno radno vreme

na DOO "Chips way" u Čačak (Poslato na 10-06-2019)

DOO “Chips way”, Čačak

USLOVI: VII/1 stepen stručne spreme, diplomirani ekonomista, poznavanje rada na računaru, najmanje pet godina radnog iskustva na traženim poslovima.

Opis posla: organizuje i rukovodi radom službe, radi na izradi godišnjeg računa i periodičnih obračuna, prati, tumači i primenjuje zakonske propise iz oblasti računovodstva u saradnji sa direktorom sektora, radi na izradi Pravilnika iz oblasti računovodstva, stara se o urednom vođenju, sređivanju, odlaganju i čuvanju finansijske dokumentacije, obavlja sve poslove vezane za obračun zarada, vodi knjigu osnovnih sredstava, obračun amortizacije, revalorizacije, otpisa i rashoda, prima podatke za popis osnovnih sredstava i vrši obradu podataka dobijenih popisom, obavlja i druge poslove po nalogu rukovodioca službe, koji odgovaraju njegovoj stručnoj spremi, znanju i sposobnostima, praćenje zakonskih i podzakonskih propisa iz svih potrebnih oblasti, za svoj rad odgovoran je direktoru finansija i/ili njegovom zameniku.

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije dostavljaju putem mejla: info@chipsway.rs

Milutina Mandića bb

Email: info@chipsway.rs

Rok za dostavljanje prijava je
15.06.2019.

Pregledano: 2307 puta