0

Aplikacija

KUVARICA/R Inostranstvo

na Hotel Avala Resort u Budva, Crna Gora (Poslato na 11-06-2019)

Hotel Avala Resort u Budvi, radi zakupa oglasnog prostora, potražuje izvršioce na poziciji:
KuVARICA/R U hotelu

Mesto rada: Budva – Crna Gora

Opis posla:
– SPREMANJE MEDITERANSKE KUHINJE, PASTA, ROŠTILJ , RIBA
Uslovi:
– SSS RADNO ISKUSTVO NA POSLIMA KUVARA
– pedantnost
– izuzetna odgovornost, pouzdanost i organizovanost u radu
– ljubaznost, timski rad

Nudimo:
– Obezbeđen smeštaj, radni papiri, prijava, 3 obroka
– Jedan slobodan dan;
– Mesečna zarada po dogovoru sa poslodavcem;
– Rad u prijatnom i stimulativnom okruženju
– Redovnu zaradu
– Mogućnost celogodišnjeg rada, ne samo za sezonu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:
hr@avalaresort.com
Telefon poslodavca: +38269 203 468 ili +38269 494 226

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Pregledano: 186 puta