0

Aplikacija

Operater na karting stazi Puno radno vreme

na LION KART u Beograd (Poslato na 12-06-2019)

Naša kompanija Lion Kart d.o.o. zapošljava
OPERATERE NA KARTING STAZI
Broj izvršilaca: 2 (dva)
Mesto rada: Beograd, Ada Huja

Osnovna zaduženja su:

  • Pružanje adekvatne usluge svim posetiocima Karting centra
  • Upoznavanje posetioca sa uslugama Karting centra preko telefona i lično
  • Koordinacija rasporeda korišćenja karting staze
  • Pružanje pomoći posetiocima prilikom prijavljivanja, uručivanje sve neophodne dokumentacije na potpis i izdavanje tiketa za trku
  • Zaduživanje neophodne opreme
  • Naplata usluga kroz fiskalnu kasu i izdavanje računa za uslugu
  • Pridržavanje svih bezbedonosnih mera nakon završetka radnog dana (zatvaranje kase, odlaganje pazara)
  • Održavanje urednost i higijenu radnog mesta, brine o urednosti i inventaru opreme (kacige, potkape, rukavice i sl.)

A potrebni uslovi za obavljanje poslova su:

  • Najmanje III stepen stručne spreme
  • Snalaženje u radu na računarima
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika

Ukoliko ste zainteresovani prosledite svoju biografiju na konkurs@lion-group.rs

Skoro postavljeni poslovi LION KART

Pregledano: 131 puta