0

Aplikacija

Operater/ka na komisioniranju i pakovanju robe Puno radno vreme

na GiGroup HR Solutions d.o.o. u Šabac (Poslato na 12-06-2019)

Opis posla:

• Kontroliše dokumentaciju kao i vizuelni kvalitet, kvantitet i rok trajanja robe i materijala u svom delokrugu odgovornosti
• Odgovara za tačnu manipulaciju prilikom komisioniranja, kontrole i pakovanja robe
• Stara se o isparavnosti robe prilikom komisioniranja, kontrole i pakovanja
• Odgovoran je za održavanje higijene i reda u magacinu i manipulativnom prostoru van magacina
• Kontroliše ispravnost dokumentacije koja prati robu u delokrugu svoga rada
• Odgovara za obuke novozaposlenih na poslovima koje obavlja

Uslovi:

• Minimum III stepen stručne spreme
• Odgovoran i pedantan pristup poslu
• Izražena želja za učenjem i daljim usavršavanjem

Za više informacija pozvati na broj 062/405-789 ili 062/403-331. Zainteresovani kandidati CV mogu poslati na mail regrutacija@gigroup.com

Skoro postavljeni poslovi GiGroup HR Solutions d.o.o.

Pregledano: 62 puta