2

Aplikacija

BUŠAČ i BRUSAČ Puno radno vreme

na 14 OKTOBAR.D.O.O. u Kruševac (Poslato na 12-06-2019)

Opis posla:

- Radi na obradi komada veće težine i raznih veličina kao što su (tela za traktore, šasije, kašike, kutije, kućišta za reduktore, poluge, grede, ručni ramovi, priključne ploče, maske i postolja.
- Radi na bušenju raznih pozicija, podsklopova i sklopova (osovinica, poklopaca, kutija, nosača tela, šasija, ploča)
- Prilikom obrade koristi razne vrste steznih alata, noževa, borštangle, burgije razne dimenzije, razvrstače, kljunasta merila, dubinomer, podmetače, stege, zavrtnje, ključeve, čekiće.
- Pri radu upotrebljava burgije raznih dimenzija, razvrstače upustače, stege, razne vrste alata za bušenje, kljunasta merila, metar, kontrolnik, ključeve, čekić. Pri radu koristi sapunicu za hladjenje komada koji obradjuje.
- Poštuje radnu disciplinu i naloge pretpostavljenog
- Pridržava se mera bezbednosti i zdravlja na radu i zaštite od požara
- Obavlja druge poslove po nalogu rukovodioca

Uslovi: III stepen, mašinske struke
Rok prijave: 31.07.2019. - (do dopune)

Skoro postavljeni poslovi 14 OKTOBAR.D.O.O.

Pregledano: 1609 puta