1

aplikant

Medicinska sestra Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 17-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, radi zakup oglasnog prostora, gde poslodavac za svoje potrebe radi potražnju za radnicima radi zapošljavanja radnika na poziciji: Medicinska sestra

Više izvršilaca
Mesto rada: Beograd
Lokacija: Voždovac, Zemun

Opis posla:
- Briga o starim licima

Uslovi:
- SSS
- Neophodno je radno iskustvo od minimum 6 meseci

Obezbedjuje se:
- Ugovor na određeno
- Zarada u dogovoru sa poslodavcem

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Za više informacija pozvati 060/33-13-666 ili putem e-mail adrese ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 115 puta