0

Aplikacija

Defektolog Puno radno vreme

na SANI OPTIK DOO u Pirot (Poslato na 19-06-2019)

SANI OPTIK DOO
11000 Beograd, Koče Kapetana 12-14

Defektolog
za rad u Pirotu
na određeno vreme

Opis poslova: savetovanje klijenata u pronalaženju najadekvatnijeg rešenja prilikom izbora naočara i/ili dioptrijskih, odnosno kontaktnih sočiva; savetovanje klijenata o načinu pravilnog korišćenja i održavanja naočara i/ili dioptrijskih, odnosno kontaktnih sočiva; praćenje najbolje poslovne prakse iz optometrije.

USLOVI: diploma fakulteta za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju; prethodno radno iskustvo u struci poželjno, nije neophodno; komunikativnost i sklonost ka radu sa klijentima; savesnost pri obavljanju poverenih poslova; proaktivnost i incijativnost u radu; orijentisanost ka postizanju ciljeva; sklonost ka kontinuiranom ličnom razvoju; poznavanje rada na računaru. Za kandidate koji nemaju prethodno iskustvo u oblasti optike pružamo odgovarajuću obuku. Naša kompanija nudi dinamično radno okruženje, odlične mogućnosti za lični razvoj i dalje profesionalno napredovanje. Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove iz konkursa, svoj CV i motivaciono pismo možete proslediti putem mejla na adresu: sanioptik-prijave@sani.co.rs. Sve prijave će se tretirati kao strogo poverljiva dokumentacija. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor. Rok za konkurisanje: 15 dana od dana oglašavanja.

Pregledano: 1822 puta