1

aplikant

Mehaničar u održavanju Puno radno vreme

na SOKO ŠTARK DOO u Beograd (Poslato na 19-06-2019)

SOKO ŠTARK DOO
11000 Beograd, Bulevar Peka Dapčevića 29

Mehaničar u održavanju
na određeno vreme od 6 meseci
2 izvršioca

Opis posla: izvodi preventivno i tekuće održavanje mašina u pogonu sa fokusom, ali ne isključivo, na mehaničke sklopove; održava opremu u ispravnom stanju i kontroliše rad iste; izveštava na smenskom nivou putem maila o zastojima, kvarovima, intervencijama i utrošenom materijalu; obavlja mehaničarske poslove pri investicionim radovima i montaži opreme; pomaže i obučava radnike u obavljanju posla; samoinicijativno predlaže eventualna poboljašanja u radu i poboljšanja na opremi; vodi evidenciju o izvršenim radovima u skladu sa ISO standardom i odgovara za to; o svim intervencijama i utrošenom materijalu, kao i o većim kvarovima obaveštava poslovođu odeljenja održavanja; stara se o urednosti i čistoći radionice, alata i priručnih zaliha rezervnih delova i materijala; aktivno učestvuje u sprovođenju godišnjeg remonta, preventivnih aktivnosti i pregledu opreme; kontaktira poslovođu proizvodnje i obaveštava ga o dužim zastojima; sprovođenje procesa rada u skladu sa zahtevima sistema menadžmenta kvalitetom, bezbednosti hrane i zaštite životne sredine. Korišćenje ličnih zaštitnih sredstava u cilju ispunjavanja mera o bezbednosti i zdravlju na radu; obavlja i ostale nepomenute poslove za potrebe tehničkog održavanja.

USLOVI: III-IV stepen stručne spreme tehničke struke; radno iskustvo od 2 do 5 godina. Zainteresovani kandidati prijave mogu da pošalju na e-mail: zaposljavanje@atlanticgrupa.com. Rok za prijavu na konkurs je 25.06.2019. godine.

Skoro postavljeni poslovi SOKO ŠTARK DOO

Pregledano: 1430 puta