0

Aplikacija

Knjigovođa Puno radno vreme

na Poljoprivredna apoteka "Ras" u Pećinci (Poslato na 24-06-2019)

Poljoprivredna apoteka Ras”, Pećinci
Opis poslova:
Vođenje finansijskog knjigovodstva – knjiženje svih knjigovodstvenih događaja
Priprema i izrada finansijskih izveštaja i ostalih izveštaja preduzeća
Praćenje i primena računovodstvenih i aktuelnih propisa i zakonskih promena
Obračun zarada, naknada zarada
Obračun PDV-a
Saradnja sa bankama, poreskim, socijalnim i drugim institucijama
Izrada i kontrola poreskih prijava u skladu sa poreskim zakonima
Rad na usaglašavanju stanja međusobnih dugovanja i potraživanja kroz sravnjivanje kartica kupaca i dobavljača
Izrada završnog računa i odgovara za njegovu tačnost i usklađenost sa zakonskim regulativama i normativima
Uslovi:
VŠS, VSS ekonomskog usmerenja
Poželjno posedovanje sertifikata za ovlašćenog računovođu
Iskustvo u pripremi finansijskih izveštaja
Poznavanje računovodstvenih i poreskih propisa
Dobro poznavanje rada u MS Office-u
Prezicnost, sistematičnost i analitičnost

Svi zainteresovani kandidati mogu proslediti radne biografije na e-mail adresu: office@apotekaras.rs ili pozvati na kontakt telefon: 022/480-350.

Rok važenja
24.07.2019.

Skoro postavljeni poslovi Poljoprivredna apoteka "Ras"

Pregledano: 90 puta