0

Aplikacija

Diplomirani inženjer saobraćaja m/ž Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 25-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Beograda, firmu koja se bavi transportom i prevozom vangabaritnih i teških tereta u domaćem i međunarodnom saobraćaju, radi zakup oglasnog prostora radi potražnju za radnicima na poziciji:
Diplomirani inženjer saobraćaja
Beograd, Zemun
Opis posla:
- Sređivanje neophodne dokumentacije za obavljanje otpremničko-špediterskih obaveza
- Sređivanje dozvola i traka
- Praćenje vozača

Uslovi rada:
-VSS - Saobraćajni fakultet
- Vozač B kategorije
- Poznavanje rada na računaru
- Radno iskustvo je poželjno ali nije neophodno

Nudi se:
-Zarada zavisi od iskustva kandidata
-Prijava radnog odnosa
- Ugovor o radu
-Redovnost isplate zarade i svi benefiti iz radnog odnosa

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:
060 33 13 666
Ili na e-mail adresu:
poslovi@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 141 puta