4

Aplikacija

Radnik na montaži ograde Puno radno vreme

na UNIPROMET DOO u Čačak (Poslato na 27-06-2019)

UNIPROMET DOO ČAČAK
Čačak, Bulevar oslobodilaca bb
tel. 032/357-040
e-mail: hr@unipromet.co.rs

Radnik na montaži ograde
mesto rada: Čačak - 1, Vranje - 1, Kraljevo - 1, Novi Pazar - 1, Užice - 1, Kragujevac - 1, na određeno vreme 24 meseca
6 izvršilaca

Opis posla: montaža čeličnih i zaštitnih ograda na putevima.

USLOVI: III ili IV stepen mašinske ili tehničke struke; poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima; poželjna vozačka dozvola B kategorije. Neophodna je zdravstvena sposobnost za radnika na manipulativnim poslovima. Obezbeđen smeštaj, ishrana i prevoz; terenski rad. Trajanje konkursa: do popune. Kandidati mogu da se jave na telefon poslodavca, lice za kontakt: Dragana Mutapović.

Skoro postavljeni poslovi UNIPROMET DOO

Pregledano: 566 puta