0

Aplikacija

Bravari m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 28-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz Beograda, firmu koja se bavi izradom profila za završne radove u građevinarstvu i za izradu nameštaja od drvenih I staklastih pločastih materijala, radi potražnju za radnicima na poziciji:
Bravar
Beograd, Makiš
Opis posla:
- Samostalno izvođenje bravarskih radova
- Rad sa mehanizovanim I ručnim alatima
- Čitanje crteža I šema
- Tačnost I preciznost u radu

Uslovi rada:
- III ili IV stepen stručne spreme, mašinske struke
- Radno iskustvo na poslovima aluminijumske bravarije

Nudi se:
- Radno vreme od 8:30h do 16:30h
- Početna plata 50 000 rsd
- Rad na određeno vreme (mogućnost produženja na neodređeno)
-Redovnost isplate zarade

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti na telefon:
060 32 999 34
Ili na e-mail adresu:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 99 puta