0

Aplikacija

PRODAVAC Puno radno vreme

na Partners & Orka u Novi Sad (Poslato na 02-07-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu koja se bavi obradom i presvlačenjem metala radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

PRODAVAC

Mesto: Novi Sad

Uslovi rada:
• Srednja stručna sprema
• Rad na računaru- osnovni nivo
• Dobra komunikaciona sposobnost
• Timski rad

Opis posla:
• Posluživanje kupaca svežom ribom
• Čišćenje i sečenje ribe
• Spremanje sveže ribe za kuhinju
• Održavanje higijene u ribarnici

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na:

E-mail: info@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u periodu od 9-16h:
060 33 13 666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 185 puta