1

aplikant

Radnici obezbeđenja sa i bez licence Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 03-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta koji se bavi uslugama privatnog obezbeđenja radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Radnici obezbeđenja sa i bez licence

Lokacija rada: Beograd, Dobanovci

Opis Posla

Poslovi obezbeđenja vila, poslovnih prostora i javnih ustanova

Uslovi Rada

SSS
Poželjno posedovanje licence za rad na poslovima obezbeđenja
Radno iskustvo na poslovima obezbeđenja od minimum godinu dana

Obezbeđuje se:

Radno vreme: turnus ili 8 sati, smenski rad zavisno od objekta i skustva i stručnosti
Zarada: u dogovoru sa poslodavcem
Ugovor o radu na neodređeno vreme

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 061/1660430

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 86 puta