0

Aplikacija

Serviser za medicinsku opremu Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 04-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog partnera MD Imaging d.o.o. radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Serviser za medicinsku opremu

Mesto: Beograd
Opis posla:
• Rad na terenu
o Isporuka, montaža, instalacija, puštanje aparata u rad
o Servisiranje ultrazvučnih aparata uključujući isporuku i zamenu (instalaciju) rezervnih delova
o Obuka i tehnička edukacija korisnika za rukovanje i preventivno održavanje opreme
• Rad u kancelariji
o Komunikacija sa relevantnim službama ino- proizvođača
o Praćenje tehničke i druge relevantne stručne literature
o Komunikacija sa korisnicima
o Popunjavanje i obrada dokumentacije servisa (npr. radni nalozi, izveštaji o izvršenim instalacijama) i njeno adekvatno i sistematično arhiviranje

Uslovi:
• VI ili VII stepen stručne spreme
• Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima servisiranja medicinske ili IT opreme
• Vozačka dozvola B kategorije
• Znanje engleskog jezika
• Rad na računaru
• Samostalnost i odgovornost u radu (praćenje i izvršavanje servisnih procesa od početne do završne faze)

Nudimo vam:
• Zaposlenje je na neodređeno vreme, uz probni rad za koji bi bio zaključen ugovor
• Permanentno stručno usavršavanje kroz obuke u centrima ino-proizvođača
• Alat i drugu opremu koju je propisao proizvodjac za servisiranje predmetne opreme
• Servisna uputstva i druge vrste podrske neophodne za servisiranje predmetne opreme
• Mobilni telefon, laptop, službeno vozilo
• Plata po dogovoru
• Radno vreme u zakonskim okvirima

Prijave slati na mejl :

poslovi@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon :
011 30 88 500

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu
koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 76 puta