0

Aplikacija

Električar/Monter liftova Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 04-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta koji se bavi prodajom i dobavljanjem liftova, skela, mobilnih ograda, alu kranova i ostale građevinske opreme radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Električar/Monter liftova

Mesto rada: Terenski rad (gradilišta su u Beogradu)

Opis poslova:

Popravka, održavanje i montiranje liftova

Uslovi rada:

Poželjno radno iskustvo na navedenom poslu
SSS

Nudimo:

Radno vreme: 160 sati + po potrebi subota i prekovremeni sati
Zarada: 300-500 dinara na sat
Ugovor o radu na 6 meseci sa mogućnošću produženja na duži vremenski period

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u periodu od 9-16h: 060 33 13 666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 63 puta