0

Aplikacija

Monter metalnih konstrukcija Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 08-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta koji se bavi proizvodnjom i prodajom građevinske opreme (skela, liftova..) radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Monter metalnih konstrukcija

Lokacija rada: Beograd

Opis Posla

Montaža metalnih i drugih konstrukcija iz oblasti poslovanja preduzeća;
• Montaža fiksnih i pokretnih ramova;
• Montaža celicnih stubova,cevi, podvlaka i greda;
• Izvodi poslove na montaži opreme saglasno uputstvima rukovodioca;
• Utovar i istovar opreme, materijala, sirovina, sklopova i podsklopova;
• Rad na visini – izrada i montaza metalnih konstrukcija, na otvorenom, zatvorenom i
poluzatvorenom prostoru,rad na skelama i merdevinama.
• Rad u i na elktricnoj platformi na sajlama i zupcastoj letvi , industrijskim i civilnim
liftovima,platformama i korpama na elektro i hidraulicni pogon.
• Predstavlja interese društva na gradilistu;
• Stara se o racionalnom korišćenju radnog vremena i sredstava za rad;
• Primenjuje propisane mere iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu;
• Ostali poslovi iz delokruga rada, koji su u okviru njegovog zanimanja, znanja i sposobnosti,
a po nalogu neposrednog rukovodioca, kao i direktora;
• Za svoj rad i disciplinu odgovara neposrednom rukovodiocu kao i direktoru.

Uslovi Rada

SSS
Minimum 1 godina radnog iskustva na navedenim poslovima

Obezbeđuje se:

Prijava radnog odnosa
Redovnost isplate zarade u dogovoru sa poslodavcem
Stimulativno okruženje
Timski rad

Napomena

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: +381 65 2720 977 (Andrijana)

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 193 puta