6

Aplikacija

Call centar operater - dispečer Puno radno vreme

na Sweet collina doo u Beograd (Poslato na 09-07-2019)

Sweet Collina se od 2001. godine bavi proizvodnjom, prodajom peciva i ugostiteljstvom.
Naš call centar se nalazi na Banovm brdu, radimo svakog dana od 8-23h.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Call centar operater - dispečer
Beograd

Opis posla:
Prijem narudžbenica telefonskim ili elektronskim putem
Formiranje radnih naloga
Prati i koordinira rad dostavljača
Prati zadovoljstvo kupaca
Vrši arhiviranje i prosleđivanje administrativne dokumentacije
Sastavlja elektronske izveštaje
Prati sprovođenje ISO 9001 standarda i HACCP sistema
Ostale poslove po nalogu poslodavca

Uslovi:
Minimum SSS
Dobro poznavanje rada na računaru
Poželjno iskustvo na sličnim poslovima
Poseduje sposobnost organizacije i brzine
Ljubazan je i snalažljiv
Ima razvijenu koordinaciju i orijentaciju
Mogućnost rada u dve smene

Nudimo:
Redovna isplata
Plaćen prevoz
Mogućnost napredovanja
Okvirna plata: 35.000,00 - 50.000,00 RSD

Skoro postavljeni poslovi Sweet collina doo

Pregledano: 120 puta