1

aplikant

Komercijalista Puno radno vreme

na MEDIX TECHNOLOGIE DOO u Kruševac (Poslato na 12-07-2019)

MEDIX TECHNOLOGIE DOO
Kruševac, Lipljanska 69/18
tel. 066/470-270
e-mail: casadalux@gmail.com

Komercijalista
mesto rada: svi gradovi na teritoriji Republike Srbije, na određeno vreme, nakon 6 meseci postoji mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme
3 izvršioca

Opis posla: prezentovanje i prodaja našeg asortimana na terenu.

USLOVI: IV stepen, 3 meseca radnog iskustva; obavezna vozačka dozvola B kategorije; obavezno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima; profesionalan i korektan odnos prema kupcima, dobra komunikacija i pregovaračke veštine, posvećenost i samoinicijativa; prodajne i prezentacione veštine; spremnost za rad na terenu (Republika Srbija); otvorena komunikacija i iskren odnos; odgovornost i samostalnost u radu, timska saradnja, entuzijazam u poslu; poželjno je korišćenje sopstvenog vozila u prvih 6 meseci rada. Nudimo: redovnu i tačnu isplatu zarade, stalni radni odnos, rad od pet dana u nedelji, dobre uslove rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju, kontinuiranu edukaciju. Trajanje konkursa: do popune. Kandidati mogu poslati radnu biografiju na gorenavedenu imejl-adresu ili se javiti putem telefona: 066/470-270, osoba za kontakt Marko Stanimirović.

Skoro postavljeni poslovi MEDIX TECHNOLOGIE DOO

Pregledano: 130 puta