1

aplikant

Logističar Puno radno vreme

na GAS INVEST DOO BEOGRAD u Beograd (Poslato na 12-07-2019)

GAS INVEST DOO BEOGRAD
Dragoslava Srejovića 1v
e-mail: igor.biga@gasinvest.rs

Logističar
na određeno vreme od 6 do 12 meseci, mesto rada: Ćuprija - 2 izvršioca, Zaječar - 2 izvršioca, Šajkaš - 2 izvršioca

Opis posla: administracija prevoza robe, dobijanje zadataka od naručioca i preuzimanje robe, dnevno planiranje aktivnosti na gradilištu i izveštavanje, vođenje evidencije prevezene robe i slanje izveštaja.

USLOVI: prednost će imati inženjeri saobraćaja (odsek logistika), VI ili VII stepen; bez obzira na radno iskustvo; rad na računaru: MS Office paket (srednji nivo), AutoCAD (osnovni nivo), ruski ili engleski jezik - srednji nivo, vozačka dozvola B kategorije. Obezbeđen smeštaj i ishrana, dužina radnog vremena 8 sati dnevno, terenski rad, prednost - korišćenje sopstvenog automobila u službene svrhe, poslodavac vrši nadoknadu troškova prevoza. Trajanje konkursa: do popune. Zainteresovani kandidati svoje prijave mogu da dostave na gorenavedenu mejl-adresu.

Pregledano: 108 puta