0

Aplikacija

Komercijalista u prehrambenoj industriji Puno radno vreme

na Partners and Orka u Novi Sad (Poslato na 12-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta koji se bavi distribucijom mlečnih proizvoda radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Komercijalista

Lokacija rada: Novi Sad

Opis Posla :
Poboljšanje prodaje mlečnih prozivoda
Otvaranje novih kupaca

Uslovi Rada
SSS
Minimum 2 godina radnog iskustva na navedenom poslu

Obezbeđuje se:
Prijava radnog odnosa
Redovnost isplate zarade u dogovoru sa poslodavcem
Stimulativno okruženje
Timski rad
Napomena

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

poslovi@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 063/3313666

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 262 puta