3

Aplikacija

PROFESIONALNI VOZAČ B KATEGORIJE Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 15-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta kompaniju Zandra iz Beograda radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

PROFESIONALNI VOZAČ B KATEGORIJE

Mesto rada: Beograd

Opis posla:
• Bezbedan prevoz klijenata
• Ljubaznost i dobra komunikacija sa klijentima
• Odgovornost i predanost u obavljanju zadatka
• Briga o kvalitetu usluge
• Održavanje vozila

Uslovi rada:
• Vozačka dozvola B kategorije
• Minimum 5 godina iskustva na sličnim pozicijama
• Poznavanje Beograda
• Položena ZANDRA obuka

Nudimo Vam:
• Fleksibilno radon vreme
• Dinamičnu zaradu
• Profesionalnu ZANDRA obuku
• Savremenu tehnologiju za stupanje u kontakt sa klijentima

Napomena
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

E-mail: poslovi@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 060 33 13 666 ili 069 661 900

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 318 puta