2

Aplikacija

VILJUŠKARISTA - MAGACIONER Puno radno vreme

na Agromarket doo u Inđija (Poslato na 15-07-2019)

Agromarket je vodeći proizvođač, zastupnik i distributer pesticida, đubriva, semenske robe i garden uređaja.

VILJUŠKARISTA – MAGACIONER
Mesto rada: Inđija

Opis posla:
Odvajanje i pakovanje robe
Rukovanje komisionim i visokoregalnim viljuškarom
Utovar i istovar robe, pravilno skladištenje po robnim grupama, provera rokova upotrebe i kompletnosti dokumentacije robe

Uslovi:
Iskustvo u obavljanju istih ili sličnih poslova
Poželjno uverenje o osposobljenosti za rad viljuškarom

Nudimo Vam:
Rad u najsavremenijem magacinu

Prijave poslati na mejl adresu: kadrovi@agromarket.rs
Rok za prijavu: 16.08.2019

Skoro postavljeni poslovi Agromarket doo

Pregledano: 491 puta