0

Aplikacija

Prodavac u specijalizovanoj prodavnici boja, lakova I metalne robe Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 17-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija za svog renomiranog klijenta “MINIK KOMERC” doo koji se bavi trgovinom na malo metalnom robom, bojama I staklom u specijalizovanim prodavnicama radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Prodavac u specijalizovanoj prodavnici boja, lakova I metalne robe
- Potrebno je više izvršilaca posla
Lokacija rada: Generala Ljubomira Milića 13 lokal 2, Voždovac (naselje Stepa Stepanović), Beograd

Opis poslova:
- Prodaja boja I lakova, sitnog materijala za vodovod I kanalizaciju,
- metalne robe I stakla

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- Neophodno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- SSS
- Komunikativna, vredna I odgovorna osoba

Nudi se:
- Ugovor o radu na neodređeno vreme
- Visoko kotirajuća zarada po dogovoru sa poslodavcem
- Sedmočasovno radno vreme u dve smene
- Jedan slobodan dan ili dva slobodna dana po dogovoru sa poslodavcem

Napomena
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
zaposlenje@partners-orka.co.rs
Za više informacija možete pozvoti direktno poslodavca na telefon: 069/722662
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 59 puta