0

Aplikacija

Menadžer objekta Puno radno vreme

na Novaston Facility Management u Sremska Mitrovica (Poslato na 18-07-2019)

Novaston Facility Management, Sremska Mitrovica

kompanija za upravljanje i održavanje objekata, kao deo jedinstvene Novaston asset, property, project i facility platforme, raspisuje oglas za poziciju:

Menadžer objekta

Sremska Mitrovica

OPIS POSLA:

Upravljanje i vođenje STOP SHOP ritejl parka, koordinacija i podržavanje profesionalnog pružanja usluga zakupcima u okviru delatnosti poslodavca kao upravnika nepokretnosti.

· Nadzor nad održavanjem i funkcionisanjem objekta i rada službi

· Ažurno rešavanje zahteva klijenata / zakupaca, oordinacija rešavanja problema, kao i generisanje radnih naloga kako bi se obezbedilo zadovoljavajuće rešenje za sva pitanja u skladu sa politikom klijenata i Poslodavca

· Formiranje liste poslova i odabir resornih izvođača

· Urgentno reagovanje na sve probleme na objektu i blagovremeno i profesionalo obaveštavanje nadležnih

· Izrada i kontrola dnevnih, nedeljnih, mesečnih i godišnjih rasporeda aktivnosti

· Kontrola redovnih održavanja: PP opreme, čišćenje separatora, VIK, elektroinstalacije

· Komunikacija sa zakupcima, analiza dostavljenih zahteva i reagovanje prema proceduri ukoliko je potrebno

· Kontrola radova na održavanju objekta prema ugovoru sa podizvođačima

· Asistencija u poslovima izdavanja prostora u koordinaciji sa drugim sektorima poslodavca, i koordinacija obilaska lokala sa potencijalnim zakupcima, prezentovanje centra i administracije neophodne za realizaciju posla

· Sprovođenje proaktivne dnevne inspekcije nepokretnosti i periodične inspekcije prostora zakupaca kako bi se obezbedilo poštovanje ugovora o zakupu, pravilnika centra i pravilno održavanje

· Pomoć u pripremi budžeta i izveštaja za klijente (nedeljni i mesečni)

· Učestvovanje u raznim marketinškim aktivnostima, pripremi i organizaciji istih u saradnji sa izvođačima

· Pružanje sugestija i predloga za unapređenje funkcionisanja rada retail parka

USLOVI

· Iskustvo na poslovima tehničkog održavanja, nabavke opreme i u upravljanju projektima i timovima

· Poznavanje engleskog (pisano/usmeno);

· Poznavanje rada na računaru;

· Dobre organizacione sposobnosti;

· Odlične verbalne i pismene komunikativne sposobnosti;

· Visoka motivacija i orijentisanost ka uspehu

Više informacija o kompaniji možete pronaći na sajtu

Rok za slanje prijava je 31.07.2019.

Pregledano: 209 puta