0

Aplikacija

VOZAČ kategorije B i C Puno radno vreme

na FENC-company Novi Sad u Novi Sad (Poslato na 22-07-2019)

FENC-company Novi Sad

Poslodavcu potrebno lice za rad na poslovima prevoza začina, omotača i aditiva za mesnu industriju.

Opis posla: Posao vozača podrazumeva svakodnevni razvoz sa istovarom robe; prosečno do 350 km od Petrovaradina, prosečno 1.000 kg robe na 22-25 mesta, sa praćenjem propratne dokumentacije.

Uslovi rada i ostali uslovi:

- VOZAČ kategorije B i C

· Fiksna mesečna plata 36.000 din + 3.000 din (topli obrok) + 2.500 din (putni troškovi)

· Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

· Stalni radni odnos nakon probnog rada, ukoliko radnik zadovolji

· Nova i redovno servisirana teretna vozila na vozačku kategoriju B i C

· Službeni telefon

· Radno vreme: radnim danima 8:00-16:00 (kada ste u firmi); na terenu u zavisnosti od veličine ture

· Pauza: 45 min u toku radnog vremena (kada ste u firmi); na terenu u zavisnosti od veličine ture

· Vikendi slobodni (osim 1 dan mesečno)

· Prekovremeni radni sati se dodatno plaćaju (kada ste u firmi); na terenu-dodatni pređeni kilometri

ZADACI:

· Odgovoran, siguran i brz transport + istovar robe do lokacija po nalogu

· Manipulacija robom do 25 kg džakovi

· Održavanje higijene zaduženog službenog vozila

· Manipulacija robom u skladištu danima kad ste u firmi

Lične osobine kandidata: Odgovoran, Posvećen poslu, Snalažljiv, Izdržljiv, Marljiv, Iskusan vozač, Sposobnost da uči i da se prilagodi

Zaintersovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefon: 063/ 547-027

Lice za kontakt: Aleksa

Pregledano: 740 puta