0

Aplikacija

Customer Service Representative Puno radno vreme

na Primus Group HRM u Beograd (Poslato na 22-07-2019)

Za potrebe našeg klijenta, internacionalna renomirane kompanije sa sedištem u Beogradu tražimo kandidate za rad u call centru,

odnosno raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Customer Service Representative

(Korisnička podrška - nemački /španski/ francuski/ holandski jezik)

Beograd, Novi Sad

Opis posla:

Odgovaranje na upite korisnika putem telefona ili emaila
Evidentiranje podataka uzetih od strane pozivaoca u odgovarajućem programu
Kontrola i praćenje primljenih korisničkih upita u cilju njihovog efektivnog rešavanja

Od kandidata očekujemo:

Minimum nivo B2 poznavanja nemačkog /španskog/ francuskog/ holandskog jezika (govorno i pisano)
Najmanje IV stepen stručne spreme (SSS)
Odlične interpersonalne i komunikacijske sposobnosti

Potencijalnim kandidatima nudimo:

Odlične uslove rada i fiksnu mesečnu zaradu
Bonus na mesečnom nivou
Napredovanje i profesionalni razvoj u internacionalnoj kompaniji
Dinamično i pozitivno radno okruženje

Molimo Vas da Vaše biografije šaljete elektronskim putem posao@primus-group.eu u najkraćem roku jer je proces selekcije već otvoren.

Pregledano: 791 puta