3

Aplikacija

Transporter-Vozač B kategorije Inostranstvo

na Partners & Orka u Luka Koper, Slovenija (Poslato na 24-07-2019)

Partners & Orka reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta u Sloveniji, potražuje veći broj izvršilaca za poziciju posla:
Transporter-Vozač B kategorije EU pasoš, Slovenija
POLAZAK NA RAD u nedelju 04.08.’19. HITNO

USLOV za KANDIDATE:
Obavezan pasoš neke od zemalja EU ili slovenačka radna i boravišna dozvola, prijave kandidata koji imaju sprski pasoš neće se uzimati u obzir
Obavezna važeća vozačka dozvola B kategorije
Kandidat mora biti aktivan vozač minimum dve godine
Opšta radna i zdravstvena sposobnost
Da kandidat nije osuđivan za krivična dela
Ozbiljnost, savesnost i ogovornost
Namera za boravak i radu u Sloveniji za duži vremenski period

OPIS POSLA:
Skidanje automobila sa broda, i njihovo odvoženje na parking u okviru luke, i uvoženje autobobila sa parkinga na brod;
Razvoženje automobila od tačke A do tačke B u okviru parkinga luke;
Smeštanje automobila na auto-voz;
Kada je na poslovima razvoženja automobila smanjen obim posla, radi se vezivanje i fiksiranje automobila na brodu;
Tokom radnog dana, zaposleni može obavljati više navedenih operacija, za koje mu se na kraju dana sabira satnica;

USLOVI RADA:
Ugovor o radu
Zdravstveno osiguranje
Varijabilnu satnicu, koja se obračunava po sledećem principu:
za transport vozila brod-parking: 3.60 EUR/h
za transport vozila parking parking-parking: 3.30 EUR/h
za transport vozila parking-auto voz: 4.10 EUR/h
za poslove vezivanja i fiksiranja vozila na brodu: 4 EUR/h
0.30 EUR/h za noćni rad
0.30 EUR/h za rad nedeljom ili na dan koji je državni praznik u Sloveniji
Isplata zarada krajem tekućeg meseca za prethodni mesec
Rad se obavlja u dve smene
Radno vreme: 8-10h/dnevno (u zavisnosti od obima posla i tempa pristizanja i zadržavanja broda u luci)
3 pauze u toku radnog vremena, koje su plaćene.
Radi se 6 dana u nedelji. Nedelja je slobodna. Ako se radi i nedeljom, satnica se uvećava za pomenutih 0.30 EUR/h.
Nakon 3 nedelje rada, i ispunjene norme od 220 radni sati, zaposleni ima pravo na odsustvo u trajanju od nedelju dana, koje može provesti u Sloveniji ili Srbiji.
Obezbeđen novac za troškove ishrane u visini od 4 EUR/dnevno, koji se isplaćuje uz zaradu
Obezbeđen smeštaj. Smeštaj je tipa samački hotel, Smeštaj je u potpunosti opremljen pokućstvom i belom tehnikom.
Obezbeđen prevoz od smeštaja do posla i sa posla u smeštaj
Koordinacija i podrška koordinatora sa znanjem srpskog jezika

Zainteresovani kandidati na mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:

- Radnu biografiju – CV;
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon: 064/126 00 55 (Viber) i fix: 011/26 83 486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 327 puta