0

Aplikacija

PIZZA MAJSTOR u restoranu Inostranstvo

na Partners & Orka u Hrvatsko primorje (Poslato na 24-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta restoran na hrvatskom primorju radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

PIZZA MAJSTOR u restoranu
Mesto rada: Hrvatska
Napomena: Posao na duži vremenski period, ne samo sezonski.

Opis posla :
– Izrada svih vrsta pizza
- Pravljenje soseva i filovanje
- Održavanje higijene kuhinje i svog pribora potrebnog za rad

Uslovi rada:
- Minimum III stepen stručne spreme
- Neophodno radno iskustvo, min 3 godine

Obezbeđeno:
- Redovna zarada – tokom sezone 1.000eur, van sezone 800eur
- smeštaj i hrana
- Radna dozvola
- Oprema za rad
- Lekarski pregled
- Ugovor na određeno vreme, sa tendencijom stalnog zaposlenja

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i propratno pismo mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs
telefon 064/126 00 55
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 53 puta