0

Aplikacija

Elektroinženjer na poslovima tehničkog održavanja Puno radno vreme

na First Facility d.o.o. u Kragujevac (Poslato na 25-07-2019)

First Facility d.o.o. Beograd-Kragujevac

Adresa poslodavca; Milentija Popovića broj 5a, Novi Beograd

Uslovi rada i ostali uslovi:

VI ili VII stepen stručne spreme,
radno iskustvo na poslovima projektovanja
Mesto rada: Kragujevac
Opis posla: tehnička dijagnostika, organizacija i kontrola radova, priprema i implementacija plana preventivnog održavanja, izrada budžeta, priprema ponuda, pisanje izveštaja, uspostavljanje i održavanje odnosa sa klijentima.

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu poziciju, pošaljite svoju radnu biografiju ,propratno pismo i diplomu o završenom školovanju na:
ana.sarcevic@firstfacility.rs
Rok važenja
22.08.2019.

Pregledano: 435 puta