0

Aplikacija

SPREMAČICE I SPREMAČI NA AERODROMU Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 25-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, Aerodrom “Nikola Tesla” Beograd , radi potražnju za radnicima na poziciji:

Higijeničari m/ž

Veći broj izvršilaca

Beograd, Surčin

Opis posla:

Poslovi održavanja higijene
Usisavanje, brisanje površina
Dezinfekcija površina i predmeta
Periodično i dnevno održavanje higijene

Uslovi:

· Ozbiljni, odgovorni kandidati

· Spremnost za rad na duži vremenski period

· Radno iskustvo je nebitno

· Potvrda o neosuđivanosti

Nudi se:

Smenski rad (12 sati dnevno, svaki drugi dan)
Plata između 35 000 i 38 000 rsd
Obezbeđen prevoz

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati se mogu javiti poslodavcu svakog radnog dana između 8 i 14h na telefon:

069 855 35 57
Kontakt osoba - Tanja

Ili na e-mail adresu:
poslovnaponuda@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 94 puta