2

Aplikacija

Carinski agent - Špediter Puno radno vreme

na TIR COMMERCE DOO u Beograd (Poslato na 25-07-2019)

Opis posla:
Posredovanje kod carinskih organa u svim postupcima spoljno trgovinskog poslovanja, uvoz, izvoz, rexport, poznavanje i praćenje carinskih zakona i propisa, deklaracije, prijem, kontrola i izrada dokumentacije.
Radno vreme pon-petak 08-16h
Početni status rad na određeno sa mogućnošću stalnog zaposlenja
Uslovi:
Viša, poželjno visoka stručna sprema, posedovanje licence carinskog zastupnika, minimum 3 godine radnog iskustva na navedenim poslovima, vozačka dozvola B katergorije, MS office Word, Excell, internet, poželjno znanje engleskog jezika.
Kandidati treba da dostave CV do 30.08.2019. god.
na E-mail adresu: borivoje.tomic@tir-commerce.rs

Skoro postavljeni poslovi TIR COMMERCE DOO

Pregledano: 1089 puta