0

Aplikacija

KERAMIČARI Inostranstvo

na Partners & Orka u Slovenija (Poslato na 26-07-2019)

Partners & Orka reklamna HR agencija i agencija za zapošljavanje, za svog renomiranog klijenta u Sloveniji, potražuje veći broj izvršilaca za poziciju posla:
KERAMIČARI za rad u SLO – srpski ili EU pasoš

Mesto rada: Teritorija Slovenije (Logatec)

Opis poslova:
- Postavljanje pločice na ravne i tvrde podloge (zidove i podove).
- Ravna podlogu, priprema i reže pločice za kutove, priprema i meša smesu za lepljenje te je nanosi na podlogu i pločice.
- Lepi pločice za podlogu pazeći da površina bude ravna i da razmaci među pločicama budu ravnomerno raspoređeni.
- Popunjava (fugira) prostor između pločica posebnom smesom za fugiranje.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
- SSS
- Radno iskustvo na istim poslovima

Nudi se:
- Ugovor o radu
- Zdravstveno osiguranje
- Neto zarada 7eur/h + bonus i 25% više na prekovremeni rad i 50% za rad praznikom
- Jedan slobodan dan – nedelja, ukoliko se radi nedeljom 50% doplata
- Radno vreme od 8h do 10h
- Radi se na teritoriji Slovenije, sa obezbeđenim prevozom, po fabrikama
- Smeštaj obezbeđen u mestu 20km udaljenom od Ljubljane – Logatec
- Izrada radne dozvole za kandidate sa srpskim pasošem
- Topli obrok obezbeđen ili plaćen 4eur
- Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje u kojoj se radi

Zainteresovani kandidati na mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:

Radnu biografiju – CV;
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon:
064/126 00 55 (Viber) i fix: 011/26 83 486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 245 puta