0

Aplikacija

Higijeničari za rad u bolnicama (m/ž) Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 31-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta koji se bavi održavanjem higijene kancelarijskih objekata i bolnica radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Higijeničari za rad u bolnicama (m/ž)

Lokacija rada: Beograd

Opis Posla

Čišćenje i usisavanje prašine u prostorijama,hodnicima,stepeništima i dr.;
Iznošenje smeća;
Brisanje prašine sa nameštaja i ostale opreme u prostoru ;
Pranje staklenih površina;
Brisanje i održavanje stolarije;
Tekuće održavanje tepiha,itisona i sl. I otklanjanje fleka;
Poliranje nameštaja ;
Održavanje sobnog zelenila ;
U obavljanju poslova koristi racionalno i savesno poverenu opremu i sredstva za održavanje
higijene;
Vodi računa o ključevima prostorija i stara se da poštuje režim zaključavanja,odnosno princip
bezbednosti prostorije ,inventar i ostalog ( zaključavanje vrata,zatvaranje prozora i sl.);
Vodi računa o merama protivpožarne zaštite pri radu (opušci,zapaljiva sredstva,grejna tela
i sl. );
U izvršenju poslova pridržava se i posluje mere bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne
zaštite;
Za izvršenje poslova u smislu gornjih odredbi snosi punu odgovornost;
Obavlja i druge napomenute poslove koji su u vezi sa uspešnim i kvalitetnim održavanjem
higijene u prostorijama;
Za svoj rad odgovara neposrednom rukovodicu;

Uslovi rada:

SSS
Poželjno radno iskustvo na navedenim poslovima

Obezbeđuje se:

Radno vreme: od 06h do 20h (dve smene)
Zarada: 155,30 dinara po satu
Obezbeđen prevoz radnicima
Ugovor o radu na neodređeno vreme

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Za više informacija pozovite: 060 33 13 666; 011 26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 63 puta