4

Aplikacija

Referent nabavke i uvoza/izvoza Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 31-07-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta veliku građevinsku firmu koja se bavi izradom mostovskih konstrukcijskih i drugih elemenata radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

Referent nabavke i uvoza/izvoza u Batajnici

Potreban 1 izvršilac posla

Lokacija rada: Batajnica, Beograd

Opis Posla

-nabavka materijala i komunikacija sa domaćim i ino dobavljačima
-organizacija kompletnog procesa uvoza i izvoza
-obrada i kompletiranje dokumentacije za uvoz i izvoz
-poručivanje robe i praćenje njene dostave
-prikupljanje podataka o proizvođačima i dobavljačima robe
-reklamiranje nekvalitetne isporučene robe
-saradnja sa članovima rukovodstva preduzeća

Uslovi Rada

-iskustvo na istim/sličnim poslovima min 1 godina
-samostalnost u radu
-aktivno korišćenje računara – internet, MS Office
-vozačka dozvola B kategorije
-engleski jeziko bavezan, nemački poželjan
-min srednja stručna sprema

Nudi Se

-sigurnu zaradu i redovnu platu.
-prijava na određeno / neodređeno radno vreme uz probni rad od dve nedelje.
-rad u prvoj smeni u Batajnici
-brzo I lako napredovanje u poslu.

Napomena

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Za više informacija pozovite: 060 32 999 34

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 207 puta