0

Aplikacija

Pomoćni radnik u magacinu Puno radno vreme

na Workforce u Beograd (Poslato na 31-07-2019)

Workforce Human Resource je regionalna HR kompanija koja posluje u zemljama Adriatic regije. Imamo preko 20 godina iskustva u HR industiji gde svakodnevno podržavamo preko 500 klijenata i preko 5.000 saradnika.
Naša rešenja kreirana su prema vašim potrebama, bilo da tražite posao ili ste poslodavac, bilo da vam treba 1 ili 1.000 zaposlenih. Pružamo podršku u regrutaciji, u zapošljavanju, oblasti radnog prava i HR konsaltinga, obračunu zarada, outsourcingu procesa regrutacije i onsite menadžmenta.
Za potrebe renomiranog klijenta, iz farmaceutske industrije, tražimo motivisane kandidate za rad na poziciji:

Pomoćni radnik u magacinu
(Beograd - Makiš)

Potrebne kvalifikacije:
• Srednja stručna sprema
• Poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima

Opis glavnih zaduženja:
• Pomoćni poslovi u magacinu lekova i medicinskih sredstava
• Odlaganje kartona i najlona
• Pakovanje

Profil kandidata:
• Motivisani i operativni
• Odgovoran i pouzdan
• Sposoban za rad u timu

Kandidatima nudimo:
• Angažovanje na duži vremenski period
• Radno vreme: 6-8h dnevno, smenski rad
• Zarada: 200 rsd/h
• Dobri uslovi rada

Uz prijavu obavezno proslediti i CV.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Skoro postavljeni poslovi Workforce

Pregledano: 110 puta