1

aplikant

Operater u call centru Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 01-08-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta, firmu Pro Kolekt doo radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

CALL OPERATER

Mesto rada: Beograd

Uslovi:
SSS
• Osnovno znanje engleskog jezika
• Osnovno poznavanje rada na računaru
• Poželjno iskustvo u telefonskoj prodaji ili naplati potraživanja

Opis posla:
• Rad u smenama, 36-40 sati nedeljno, sa radnim subotama
• Rad na određeno vreme
• Neto zarada: 28.000 dinara plus bonusi
• Naknada za prevoz

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Prijave slati na:

E-mail: office@prokolekt-serbia.com ili poslovi@partners-orka.co.rs

Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u periodu od 9-16h:
060 32 999 34 ili 011 24 02 870

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 128 puta