0

Aplikacija

Serviser/kontrolor protivpožarnih uređaja i instalacija- pripravnik Praksa

na M-MERIJEN DOO BEOGRAD-ZVEZDARA u Pančevo (Poslato na 02-08-2019)

M-MERIJEN DOO BEOGRAD-ZVEZDARA
26000 Pančevo, Marije i Lazara Dragićevića 9
tel. 60/5017-400
e-mail:zaklina.merijen@gmail.com
Lice za kontakt: Marinković Žaklina

Serviser/kontrolor protivpožarnih uređaja i instalacija- pripravnik

USLOVI: opis posla: Zanimanje vatrogasac je zavedeno jer u šifarniku nemamo šifru zanimanja koju je poslodavac naveo u PPZ.Obrazovanje: IV stepen stručne spreme. Posebna znanja i veštine: Engleski jezik -početni nivo, vozačka dozvola B kategorije, osnovna informatička obuka (Windows, Word, Excel, Explorer, Outlook). Uslovi rada: probni rad. Trajanje konkursa do 31.08.2019. godine. Kontakt sa poslodavcem: Direktno upućivanje kandidata prema dogovorenim terminima za razgovor, Pančevo, Marije i Lazara Dragićević br. 9. Slanje prijave za posao mejlom zaklina.merijen@gmail.com, Javljanje kandidata na kontakt telefon, 060/50-17-400. Dostavljanje radne biografije na uvid.

Pregledano: 100 puta