13

Aplikacija

RADNIK/RADNICA U INDUSTRIJI MESA Inostranstvo

na Euro Focus 011 doo u Škofja Loka, Republika Slovenija (Poslato na 02-08-2019)

Licencirana agencija za zapošljavanje “Euro Focus 011” za svog klijenta u Sloveniji potražuje 8 kandidata sa SLOVAČKIM POBITOM za radno mesto:

RADNIK/RADNICA U INDUSTRIJI MESA

Zemlja rada: Republika Slovenija
Mesto rada: Škofja Loka
Početak rada: 14.08.2019.

Opis posla

-pakovanje mesa u plastične ambalaže;
-lepljenje etiketa na ambalažu;

Profil kandidata:

-obavezan slovački Pobyt (prijava preko slovačke firme);
-poželjna vozačka dozvola B kategorije;
-osnovno ili srednje obrazovanje;
-savesnost, preciznost, ozbiljnost;
-spremnost za boravak i rad u Republici Sloveniji na duži
vremenski period;
-posao pogodan za kandidate oba pola, kao i parove;

Uslovi rada:

-ugovor o radu;
-prijava na penziono i zdravstveno osiguranje od prvog radnog dana;
-početna neto satnica: 4 EUR/h;
-uvećana zarada za prekovremeni rad, noćni rad, i rad na dan; koji je u Sloveniji -državni praznik;
-radno vreme: 8-12 satni dnevno, nedelja je slobodan dan;
-obezbeđen besplatan smeštaj;
-obezbeđena naknada troškova ishrane 4-6 EUR dnevno;

OGLAS VAŽI SAMO ZA KANDIDATE SA SLOVAČKIM POBITOM!

Prijave i informacije na: euro.focus011@gmail.com
i na brojeve telefona:
+381 63 8267 495 (Viber, WhatsApp)
+381 11 7476842

Skoro postavljeni poslovi Euro Focus 011 doo

Pregledano: 1337 puta