1

aplikant

Moler Inostranstvo

na Eko Zvezda DB DOO, Požarevac u Beograd, Zlatibor, Požarevac, Podgorica (Crna Gora) i Bar (Crna Gora) (Poslato na 05-08-2019)

Eko Zvezda DB DOO, Beograd, Zlatibor, Požarevac, Podgorica (Crna Gora), Bar (Crna Gora)

Mesto rada: Beograd, Zlatibor, Požarevac, Podgorica (Crna Gora) i Bar (Crna Gora)

Poslodavac: „Eko Zvezda“ DB DOO, Požarevac

Adresa: Lenjinova 4

Lice za kontakt: Rodoljub Milošević

Kontakt telefon: 061/ 118 12 90, 012/ 532 732

E-mail: zvezda-direkcija@hotmail.com

Opis posla: poslovi molera na gradilištu

Vrsta radnog odnosa: na neodređeno vreme

Obrazovanje: nebitno

Radno iskustvo: neophodno radno iskustvo u traženom zanimanju

Ostali uslovi rada:

obezbeđen prevoz, smeštaj i ishrana
dužina radnog vremena 8 sati dnevno
terenski rad
probni rad – 1 mesec
po zasnivanju radnog odnosa u Republici Srbiji radnici se upućuju na rad i u Crnu Goru

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefone poslodavca.

Rok važenja
02.09.2019.

Pregledano: 140 puta