5

Aplikacija

Vozač E kategorija (Evropa) Inostranstvo

na Partners & Orka u Slovenija, Nemačka (Poslato na 05-08-2019)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta iz Slovenije, firmu koja se bavi transportom robe u međunarodnom drumskom saobraćaju, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce na poziciji:
Vozač teretnog vozila (šlepera –E kategorija) u međunarodnom prometu
Mesto rada: Slovenija- Evropa

Opis poslova: *Vozač teretnog vozila (šlepera) u međunarodnom prometu
Uslovi za kandidate:
Vozačka dozvola E kategorije
Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim poslovima
Poželjan je ADR ispit
Poslodavac obezbeđuje:
Stabilno radno mesto
Ugovor o radu na godinu dana sa tendencijom stalnog zaposlenja
Probna vožnja se obavlja u Sloveniji
Lekarski pregled
Bezbednost i zdravlje na radu
Oprema za rad
Odlična i redovna zarada (dnevnica od 70 do 80 eura)
Mogućnost plaćanja po pređenom km- dogovor sa poslodavcem
Obezbeđeni papiri za rad u Evropi
Pomoć prilikom polaganja koda 95- ukoliko ga kandidat ne poseduje
Rad na osnovu zakonske regulative- taho kartica
Plaćen godišnji odmor, regres

Napomena:
Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: zaposlenje@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.
Kontakt telefon za bliže informacije: 064/126 00 55
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 173 puta