0

Aplikacija

Službenik obezbeđenja sa i bez licence Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 05-08-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta “DVD Vračar” iz Beograda, radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:
Službenik obezbeđenja sa I bez licence
Mesto rada: Beograd
Opis posla:
Poslovi obezbeđenja vila, poslovnih prostora i javnih ustanova
Uslovi rada:
Poželjno je da kandidati poseduju licencu za obavljanje poslova obezbeđenja
• Minimum srednja stručna sprema, III stepen
• Da su psihofizički sposobni za obavljanje poslova fizičko-tehničkog obezbeđenja
• Da kandidat nije osuđivan i da nije pokrenut krivični postupak, niti pokrenuta istraga za krivična dela koja se gone po službenoj dužnosti

Nudi se:
-Ugovor o radu na određeno vreme, uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
-Radno vreme u turnusima po 12 sati
- 153din/čas (minimalna cena rada)
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
e-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060/3299934
Oglas je aktuelan 15 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 34 puta