0

Aplikacija

Rukovaoc građevinskih mašina - bager i drobilica Inostranstvo

na Partners & Orka u Herceg Novi, CG (Poslato na 06-08-2019)

Rukovaoc građevinskih mašina bager i drobilica
Firma Krušo d.o.o iz Herceg Novog
Broj izvršioca: 5
Mesto rada: Herceg Novi

Opis posla:
- Rukovanje građevinskom mašinom u skladu sa planiranim aktivnostima na gradilištu
- Premeštanje mašine po gradilištu u skladu sa nalogom šefa gradilišta
- Transport materijala po gradilištu u skladu sa nalogom šefa gradilišta
- Vođenje računa o bezbednosti i zdravlju na radu

Uslovi rada:
- Srednja stručna sprema ( SSS ) građevinskog smera
- Više od 5 godina radnog iskustva na istim pozicijama
- Obavezno posedovanje sertifikata ili diplome o osposobljenosti za rukovaoca građevinskih mašina
- Da kandidat nije osuđivan niti pod istragom

Obezbedjuje se:
- Smeštaj
- Oprema za rad
- Bezbednost i zdravlje na radu
- Lekarski pregled
- Ugovor o radu na određeno vreme sa tendecijom stalnog zapošljenja i redovna isplata zarade
- Visokokotirajuca zarada srazmerno random iskustvu i stručnosti

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Prijave slati na mail: hr@partners-orka.co.rs
Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon +382 313 36 020
Oglas je aktuelan 20 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 68 puta