0

Aplikacija

Medicinska sestra Puno radno vreme

na Partners-orka u Beograd (Poslato na 09-08-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Dom za stara lica, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Medicinska sestra / Dom za stara lica
Lokacija rada: Voždovac , Beograd
Opis posla :
Posmatranje i procena telesnog i psihičkog stanja i ponašanja pacijenata,
Sprovođenje terapije i nega bolesnika
Podučavanje pacijenata o pravilnom konzumiranju lekova i ishrani
Uslovi rada: SSS , Poželjno iskustvo
Obezbeđuje se:
Radno vreme: Turnus
Zarada : Dogovor sa poslodavcem
Ugovor o radu na neodređeno vreme
Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
E-mail: ponudaposlova@partners-orka.co.rs
Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.
Za više informacija pozovite POSLODAVCA NA TEL 0603313666
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners-orka

Pregledano: 88 puta